728x90 AdSpace

 • Yeni Albüm

  22 Haziran 2011 Çarşamba

  Gökhan Keser

  Gökhan Keser


  9 Eylül 1987, İzmir  1987 İzmir doğumlu Gökhan Keser,14 yaşında hobi olarak başladığı modellik kariyerine birçok şey sığdırdı. 2004 yılında "Miss. & Mr. Model" yarışmasında birincilik elde edip "Ege Kralı" ünvanını aldıktan sonra 2005 yılında kariyerine İstanbul'da devam etti.Ünvanları sırasıyla ; " Miss & Mr. Model 2004 "Ege Kralı" "Best Model Of Turkey 2005 "1. runner up" "Manhunt Turkey 2006" "Manhunt International 2006 3. runner up" "Manhunt International Mr. Photogenic".  2005 Yılı "Best Model of Turkey" yarışmasında edindiği "Best Model Of Turkey 1.Runner-up 2005" ve "Manhunt Turkey 2006" ünvanları ile Çin’de (Jing-Jang) düzenlenen dünyanın en yakışıklı ve karizmatik erkeğinin seçildiği, dünya çapında yapılan en büyük erkek modellik yarışması olan "Manhunt International 2006" yarışmasında Türkiye’yi temsil etme hakkına sahip oldu. 64 ülkeden, dünyanın dört bir yanından gelen,ülkelerinin en iyi modellerinin yarıştığı bu platformda;Dünya 4. sü ve Dünyanın en fotojenik erkeği seçilen Keser "Manhunt Internationel 3. runner-up" ve "Manhunt Internationel Mr. Photogenic" ünvanlarını elde etti.


  Yurt içinde ve yurt dışında sayısız defile, katalog çekimleri ve kampanyalar gerçekleştiren Keser Türkiye'nin belli başlı modelleri arasında yerini aldı.


  Daha sonra bir yandan "Ekol Drama Sanat Evi"nde Ayla Algan'dan oyunculuk eğitimi alırken, bir yandan da Gül Sabar ve Kevork Tavityan gibi isimlerden şan eğitimi almayı sürdürdü. 2006 yılında ATV'nin toplam 3 sezon süren ve 2009 Mayıs ayında 104. bölümde ekrana veda eden Selena isimli dizi/film projesinde Burak Öğretmen karakteriyle geniş bir hayran kitlesi edindi. Ayrıca 2008 yılında "Hepsi" grubuyla birlikte yönetmenliğini Mete Özgencil'in yaptığı "Kayıp Çocuklar Cenneti" isimli sinema filminde başrolü paylaştı. Tanıtımları sinema salonlarında da dönen bu film yapımcılardan kaynaklanan sebeplerden dolayı yarım kaldı ve vizyona giremedi. Yakın arkadaşı sanatçı Sıla'nın "İnşallah" klibinde de oynayan Gökhan Keser 2007 senesinde ise aslında en başından beri yapmak istediği tek iş ve en büyük hedefi olan, yıllardır hazırlandığı müzikal kariyeri için albüm çalışmalarına ve akabinde dans-şan dersleri almaya başladı.


  Sıla,Nükhet Duru, Zerrin Özer gibi isimlerin sahne ve albümlerinde de yer alan Keser,2010 başından beri Sıla'ya sahnede vokal olarak eşlik etmekte.


  Yakın zamanda da "Sony Music" etiketiyle Sıla ve Efe Bahadır prodüktörlüğündeki albümünü piyasaya sunmaya hazırlanan Keser,albüm öncesinde sürpriz yaparak 2011 Nisan ayında "Sıla" ile düet yaptığı;söz:Sıla Gençoğlu müzik:Sıla Gençoğlu - Efe Bahadır imzalı ilk single çalışması "HADİ ORDAN" ı radyolar ve digital platformlar aracılığıyla müzikseverlerin beğenisine sundu ve albüm için geri sayıma başladı...

  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 comments:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Gökhan Keser Rating: 5 Reviewed By: Adsız
  Scroll to Top