728x90 AdSpace

 • Yeni Albüm

  22 Haziran 2011 Çarşamba

  Sıla Kafa'yı kliplendirdi..

  Türk pop müziğinin sesi ve yazdığı şarkılarla en başarılı temsilcilerinden olan Sıla, geçtiğimiz yılın sonunda çıkardığı "Konuşmadığımız Şeyler Var" albümünün 3. video klibini çekti.

  Sıla, albümdeki şarkılarının teker teker kliplendirmeye devam ediyor...

  Dinleyicilerden gelen istekler doğrultusunda tüm şarkılarını kliplendirmeye çalıştığını belirten Sıla "Bir albüm hazırlıyorsunuz ve bunu dinleyicilerle buluşturuyorsunuz; bazen kendi hayatınızdan bazen de başkalarının hayatından esinlenerek kendi dilinizde anlattıklarınızın milyonlarca insanda hayat bulması tarif edilemez bir duygu. Biz de artık bizden çıkıp başkalarında hayat bulan bu şarkıları olabildiğince hikayelendirmeye çalışıyoruz. “Kafa” herkes gibi bende de bir gitme hissi uyandırıyordu. Yazın kendini hisettirdiği bu günlerde koca bir kışın verdiği yorgunluğu atmak için her ne kadar ben fırsat bulup yapamayacak olsam da yapılabilecek en güzel şey tatile gitmek. Biz şimdilik klipte bu tatili yaptık ama inşallah herkes fırsatını bulup tatile gidebilir” dedi.

  Tamer Başaran yönetmenliğinde 2 günlük bir çalışma ile çekilen klipte Sıla'nın orkestrasından, menajerine , vokalistinden arkadaşlarına kadar herkes rol alıyor. Hd kamera ile çekilen klip Heybeliada, Büyükada ve Suadiye Sahil’de çekildi.
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 comments:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Sıla Kafa'yı kliplendirdi.. Rating: 5 Reviewed By: Adsız
  Scroll to Top