728x90 AdSpace

 • Yeni Albüm

  28 Temmuz 2011 Perşembe

  Nev 'in Yeni Şarkısı 'Yokum' !  PASAJ MÜZİK TARAFINDAN YAKINDA DİJİTAL PLATFORMLARDA YAYINLANACAK
  ŞİİR TADINDA KEYİFLİ BİR YAZ ŞARKISI
  Başarılı dört stüdyo albümü, “Zor”, ”Mühürlü Kaderim”, “Benmişim”, “Efkarlıyım”, “Sükut-u Hayal”, “Sen Gibi”, “Susma” gibi dillerden düşmeyen şarkıların sahibi NEV, 2012 yılında yayınlayacağı yeni albüm öncesi “YOKUM” adlı yepyeni şarkısını hayranları ile paylaşıyor.
  Nev, geçtiğimiz yaz yayınlanan Türk Sanat Müziğinin klasiklerini yorumladığı “Bir Nev-i Alaturka” isimli konsept albümüyle, Kral Müzik Ödüllerinde ve Hürriyet Altın Kelebek tarafından ödüle layık görüldü.
  Pasaj Müzik etiketiyle yakında dijital platformlarda yayınlacak olan şarkı Nev´in prodüktörlüğünde hazırlandı. Söz ve müziği Nev´e, aranjesi Nev ve Görkem Yenilmez´e ait olan “Yokum”, sanatçının müzik üretimindeki sürekliliğinin bir göstergesi.

  Değişen müzik akımlarını, kendi stiline uyarlayan usta müzisyen Nev, şarkı yazarlığındaki marifetini bir kere daha gözler önüne seriyor. Güçlü melodisi, ritmik yapısı ve hayatın içinden şiir tadında sözlere sahip yeni şarkısı ”YOKUM” için Nev, insan ilişkilerinde yaşanan sorunları aşkın doğasına yükleyenlere karşı şiir tadında, hayatın içinde bir cevap niteliğinde diyor.
   
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 comments:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Nev 'in Yeni Şarkısı 'Yokum' ! Rating: 5 Reviewed By: EDİTOR
  Scroll to Top