728x90 AdSpace

 • Yeni Albüm

  28 Temmuz 2011 Perşembe

  Organize Oluyoruz Volume 1 Çıktı!  "ORGANİZE OLUYORUZ VOLUME I”

  Türkiye ve Avrupa’nın Dört Bir Yanındaki Rap’çiler Organize Oldular!

  Kendi içinde aktif ve azımsanmayacak kadar geniş bir kitlenin takip ettiği Rap müziğin, yeraltı ve yerüstündeki en kaliteli temsilcileri “ORGANİZE OLUYORUZ VOLUME 1“ albümünde toplandı.

  Hiphoplife.com.tr’nin önderliğinde bir yıldır üzerinde titizlikle çalışılan, yeni neslin kabiliyetli 30 isminin yer aldığı “Organize Oluyoruz Volume 1” Temmuz’da Pasaj Müzik etiketiyle satışa sunuldu. Albümün çıkış videosu, yaptığı çalışmalarla Türk müzikseverlerin Rap müziğe olan önyargısını kırmayı başarmış isimlerden Ceza’nın “Sen de Biraz Delisin” isimli parçası oldu.

  10 yıl önce Yeraltı Operasyonu’nda olduğu gibi, dönemin en etkileyici, tarzlarının en iyi isimlerini buluşturan bu albüm sayesinde Rap müzik, daha geniş kitlelere ulaşacak ve belki de Yeraltı Operasyonu’yla birlikte yeryüzüne adım atan Ceza gibi yeni Rapstar’lar halkın sevgilisi olacak.

  Albümde Türkçe Rap müziğin tanınmış isimlerinden; Ceza, Sansar Salvo, CashFlow, Pit10, Patron, Emre Baransel, Casus, Evren Besta, Sırtlan, Sahtiyan, Da Poet, Alaturka Mavzer, Rapozof, Saian, Karaçalı, Mozole Mirach, Susturucu, Yunus Emre, Frekans, Farazi & Kayra, Nomad, Dramelodi Project, Dj Steel ve Dj No-Frost yer alıyor.

  AYNI ANDA DÖRT KLİP
  Türkçe Rap’in uzun yıllar sonra yayınlanan ilk compilation çalışması “Organize Oluyoruz Volume 1” için dört ayrı video klip hazırlandı. Ceza’nın bu proje için özel hazırladığı “SEN DE BİRAZ DELİSİN” rap müzik dinleyicilerine sunulan ilk video klip olma özelliğini taşıyor. Daha sonra müzik severlerin beğenisine, FARAZİ & KAYRA “ALT GEÇİT”, MOZOLE MİRACH “ZOR DEME BANA” ve NOMAD’ın “PATLA” klipleri sunulacak.
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 comments:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Organize Oluyoruz Volume 1 Çıktı! Rating: 5 Reviewed By: EDİTOR
  Scroll to Top