728x90 AdSpace

 • Yeni Albüm

  17 Mart 2012 Cumartesi

  Gökhan Tepe ''Dem'li Şarkılar'' Konserleri Hızla Sürüyor  Gökhan Tepe ''Dem'li Şarkılar'' coşkusu ilden ile dağılıyor !

   

  Sanat hayatının 15.yılını kutlayan Türk pop müziğinin önemli beste yazarı ve yorumcularından Gökhan Tepe, ismini “Dem’li Şarkılar” koyduğu çok özel bir konserler serisi ile geçtiğimiz hafta Ankaralı ve İstanbullu sevenlerinin karşısına çıktı.

   


  Dinleyici Dem’li Şarkıları Çok Sevdi;

  Gökhan Tepe başkent Ankara’da Jolly Joker sahnesinde büyük coşkuyla karşılandı. Sanatçı kendi şarkılarının yanı sıra dünden bugüne arabesk, sanat müziği ve eski pop tarzında unutulmaz şarkıların pop-rock düzenlemelerinden oluşturduğu repertuarı ile Ankaralılara muhteşem bir gece yaşattı. İstanbul Jolly Joker’de verdiği konserde ise sanatçı dostlarının da yalnız bırakmadığı Gökhan Tepe kendisini izlemeye gelen Selami Şahin ve Gökhan Keser’i sahneye davet ederek beraber düet yaptılar. Sanatçı tüm salonun hep bir ağızdan söylediği şarkılarla yaklaşık iki buçuk saat düşmeyen bir tempo ile sahnede kaldı.

    

  Gökhan Tepe yoğun istek üzerine “Dem’li Şarkılar” ile Nisan ve Mayıs’da İstanbul veAnkara Jolly Joker’de tekrar sahne alacak. “Dem’li Şarkılar” turnesinin İstanbul ve Ankara ayağında büyük ilgi gören Gökhan Tepe 30 Mart’da Eskişehir 222 Park ve 6 Nisan’da Samsun AXI Club ile turneye devam ederken Türkiye’nin birçok ilinde dinleyicilerine unutulmaz konserler vermeye devam edecek.
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 comments:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Gökhan Tepe ''Dem'li Şarkılar'' Konserleri Hızla Sürüyor Rating: 5 Reviewed By: YiğitYılmaz
  Scroll to Top