728x90 AdSpace

 • Yeni Albüm

  16 Temmuz 2012 Pazartesi

  Sezen Aksu Madonna'ya Taş Attı !

  Sezen Aksu, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda konser verdi. BKM organizasyonuyla düzenlenen konserde Fahir Atakoğlu ve orkestrasıyla birlikte sahne alan Minik Serçe, söylediği birbirinden güzel şarkılar kadar hoş sohbetiyle de kendisini dinlemeye gelenleri mest etti. Madonna’nın geçtiğimiz günlerde İstanbul’da verdiği konserden çok etkilendiğini belirten Aksu, “Madonna’nın konserinden sonra bana özel bir sutyen yaptırdık” diyerek, sahnede sutyen taktı. Sözlerini, “Bu bir prototip. Bunu geliştirip uçlarından su ya da süt fışkırtanını da hazırlayacağız. Bizim Madonna’dan neyimiz eksik?” diyerek sürdüren ünlü şarkıcı, seyircileri kahkahaya boğdu.   SÜRPRİZ KONUKLAR...
  Aksu, birçok yakın dostunu da konserin sürpriz konukları olarak sahnede ağırladı. Bunlardan ilki, ‘Hâkim Bey’ adlı şarkısıyla son günlerin en çok konuşulan isimlerinden olan Mehmet Erdem’di. Aksu, bu şarkıyı Erdem’le birlikte seslendirdi. Minik Serçe’nin 2’nci konuğuysa Nilüfer oldu. Minik Serçe, yoğun alkış eşliğinde sahnedeki yerini alan Nilüfer’e, “Kalbimin içi, iç organlarım erim erim eridi sana. Allah seni bize bağışladı, birlikte yaşlanmayı da nasip etsin. Ucundan başladık da” dedi. İkili, ‘Sen Ağlama’ ve ‘Geri Dön’ü birlikte seslendirdi. Gecenin son konuğuysa, Aksu’nun seyirciye, “En sade haliyle burada” diyerek takdim ettiği yakın dostu Nükhet Duru oldu. Üzerindeki pullu bluzla her zamanki gibi şıklığını konuşturan Duru, yeni şarkılarından birini seslendirdi.

  ‘BİR GECE YETMEZ!’
  Aksu, konserin finalini ‘Beni Al Onu Alma’ adlı şarkısıyla yaptı. Dinleyicileri tarafından alkış yağmuru eşliğinde yeniden sahneye davet edilen Minik Serçe, onlara, “Hepinizin gönlünü hoş tutmak istiyorum ama 800 şarkı bir gecede söylenemez. Hazırladığım repertuvara razı olmalısınız” diye takıldı. Ünlü şarkıcı, ‘Denge’ ve ‘Arkadaş’ adlı şarkılarla bis yaptıktan sonra konser tamamlandı.

  Meral Okay'a şarkı gönderdi

  * Minik Serçe, 'Vay' adlı şarkısını seslendirikten sonra, "Bunu Meral'e (Okay) gönderiyorum" dedi.

  * Konserden çok etkilenen seyircilerin bir çoğu, konser arasında gişelere ve organizasyon yetkililerine bir sonraki konser için bilet kalıp kalmadığını sordu.

  * Geceye Arkadaşlarıyla birlikte katılan Ali Taran, kendisine arkadaşlarının kimlğini soran basın mensuplarına, "Size ne" dedi. Can Tanrıyar'ı ima ederek "Siz ona söyleyin o anlar" diye selam göndermeyi de ihmal etmedi.

  * Geceye yanındaki erkek arkadaşıyla katılan Merve Hasman, sıcaktan bunalıp dondurma yemek istedi. Erkek arkadaşının ısmarladığı dondurmayı üzerine damlatan Hasman, konserin başlamasıyla lekeli bluzla görüntülenmekten son anda kurtuldu.
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 comments:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Sezen Aksu Madonna'ya Taş Attı ! Rating: 5 Reviewed By: YiğitYılmaz
  Scroll to Top