728x90 AdSpace

 • Yeni Albüm

  19 Mart 2013 Salı

  Murat Dalkılıç Yepyeni Klibini Yayınladı

  Murat Dalkılıç "Bir Hayli" isimli parçasını kliplendirdi. Klipte 2 farklı Murat Dalkılıç var.
  2012 yılının yaz aylarında çıkardığı "Bir Güzellik Yap" isimli albümü ile fırtına gibi esen Murat Dalkılıç yeni bir video klip ile sevenlerine merhaba dedi.

  Murat Dalkılıç'a ait Bir Güzellik Yap albümünde yer alan "Bir Hayli" şarkısına çekilen klipte, hoşlandığı kadından görüntüsünden ötürü ilgi göremeyen gencin geçirdiği değişimle aynı kızdan aldığı intikamı anlatılıyor... Klipte prostetik teknikler ile fiziksel görüntüsü değiştirilen Murat Dalkılıç'ı 2 farklı görüntüsüyle izliyoruz... Sanatçıya klipde MUCK dizisinden tanıdığımız Özlem Aydın eşlik ediyor. Yönetmenliğini Deniz Coşkun'un üstlendiği, çekimleri 3 farklı mekan ve toplamda 40 saatte gerçekleşen klipte, 34 kişilik bir ekip görev almıştır...

  3 günde 25.000 kişi, klipte yer aldı.
  Aynı zamanda Türkiye'de ilk defa Facebook Connect özelliğini kullanarak interaktif hale getirilmiş bu klipte (www.birhayli.tv) izleyeciler, hikaye kurgusunda yer alma şansı yakalamıştır. Bu adresi tıklayan herkes aktif olarak klip içerisinde rol alacak ve kendilerini klibin değişik sahnelerinde izleme şansına sahip olacaklar.

  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 comments:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Murat Dalkılıç Yepyeni Klibini Yayınladı Rating: 5 Reviewed By: Editör
  Scroll to Top