728x90 AdSpace

 • Yeni Albüm

  14 Nisan 2013 Pazar

  Murat Yeterden Süprizlerle Dolu Yeni Albüm "Asya"

  Ünlü davulcu, aranjör ve besteci Murat YETER, tüm besteleri ve düzenlemeleri kendisine ait olan ilk proje albümü ile müziğin mutfağından sıyrılıp, müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.
  Tamamı kendi beste ve düzenlemelerinden oluşan ASYA isimli albümde Türkiye'nin önemli müzisyen ve solistleri bulunuyor. Ebru Gündeş, Halil Sezai, Niran Ünsan,Sirel ve Yonca Lodi vokalleriyle, Göksun Çavdar, Hüsnü Şenlendirici, İsmail Tunçbilek enstrümanlarıyla, Halil Sezai, Neslihan Demirtaş, Sıla Gençoğlu, Sirel sözleriyle , ve Aykut Gürel, Aytaç Durak, Cem Tuncer, Cengiz Ercümer, Cihan Okan, Efe Bahadır, Eyüp Hamiş, Fatih Ahıskalı, Göksel Kartal, Göksun Çavdar, Gündem Yaylı Grubu, Hüsnü Şenlendirici, İsmail Altunsaray, İsmail Tunçbilek, Kempa Yaylı Grubu, Mehmet Çelik, Murat Aziret ,Mustafa Nuri Haybat, Ozan Doğulu, Özcan Gök, Özer Arkun, Türker Dinletir ve Sibel Gürsoy gibi isimler Murat Yeter'in albümünde yer alıyor.

  Murat Yeter Albümünde besteleri ve düzenlemeleri dışında davul çalarak ve tencereden cezveye hatta blendera kadar ritm adına seslendirebileceği tüm vurmalıları kullanıyor.

  ASYA'nın lansman konseri 18 Nisan Perşembe gecesi JOLLY JOKER sahnesinde sürpriz isimlerle sizlerle olacak
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 comments:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Murat Yeterden Süprizlerle Dolu Yeni Albüm "Asya" Rating: 5 Reviewed By: Adsız
  Scroll to Top