728x90 AdSpace

 • Yeni Albüm

  18 Şubat 2014 Salı

  Gökhan Başaran Yeni Klibi "Meleğim"i Yayınladı

  Gökhan Başaran Arınma isimli albümünün dördüncü klibini "Meleğim" isimli parçaya çekti.
  Albüm Hakkında;

  Söz ve müzikleri kendisine ait olan bu albümü kaybettiği ailesine ithaf eden GÖKHAN BAŞARAN, yaşadıklarını besteleriyle dile getirip dinleyicileriyle paylaşma zamanının geldiğini düşünüyor. Yazdığı her sözü içinde kanayan bir yara olarak gördüğünü ve artık bundan ARINMA isteğini dile getiriyor. Duygularını albümü aracılığıyla paylaşmaya hazır olduğunu, paylaştıkça yüreğindeki tortulardan arınacağını belirtiyor.

  Bu albümde İsmail Soyberk, Mert Türkmen, Mesut Uğurel, Emrah Küçükcanbaz enstrümanlarıyla yer aldılar. Mix ve masteringi Başar Yakupoğlu’nun yaptığı albümde vokallerde Cemre Kabaş ve Fatih Ertüryer aldı. Vokal koçluğu ise Kenan Yılmaz tarafından yapıldı.

  İlk video klip, çıkış şarkısı olarak belirlenen Gökmavi isimli şarkıya; “Doğa İçin Çal” projesinin yapımcısı ve yönetmeni olan FIRAT CAVAŞ tarafından,ikinci klip çalışması Batık Liman , üçüncü klip çalışması Mavi , dördüncü klip çalışması Meleğim isimli şarkılarına Cihan Börtük tarafından çekildi .. fotoğraflar da doğup büyüdüğü kent olan Çorum’un tarihi yapısı içinde Merve Kuşcu tarafından çekildi.

  1983 yılında Çorum’da doğan GÖKHAN BAŞARAN, ilk orta ve lise öğrenimini Çorum’da tamamladı. 1999 yılından itibaren üç yıl şan ve piyano eğitimi aldı. Aynı yıllarda yani lise çağlarında AFT grubunda solist ve gitarist olarak yer aldı. 2006 yılında tekrar AFT grubunu bir araya getirerek yapmış olduğu besteyle, “Konuşarock” programında izleyicilerin oylamasıyla birincilik kazandı. 2007 'de Müjdat Gezen Sanat Merkezi Hafif Batı Müziği Bölümü’ne girdi. Konservatuar eğitiminin yanı sıra Mesut Uğurel'den gitar dersleri aldı.

  Doğa İçin Çal II projesinde gitarıyla ve Doğa İçin Çal III de vokaliyle yer aldı. Çeşitli gruplarda gitaristlik yaptı. Halen özel bir müzik eğitim kurumunda eğitmenlik yapmakta .
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 comments:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Gökhan Başaran Yeni Klibi "Meleğim"i Yayınladı Rating: 5 Reviewed By: Editör
  Scroll to Top