728x90 AdSpace

 • Yeni Albüm

  11 Kasım 2014 Salı

  Hayko Cepkin'in Takıntı'sı Film Müziği Oldu


  EMI Müzik Türkiye etiketiyle yayınlanan son albümü “Aşkın Izdırabını…” ile yine farkını ortaya koyan Hayko Cepkin, albümün 3. klibini ‘Takıntı’ isimli şarkısına çekti.
  Türkiye’de hiç görülmemiş sahne performansları, ‘nostaljik’ konser serisi ve hikayeleri ile kendinden söz ettiren Hayko Cepkin, albümlerinin yanı sıra çekmiş olduğu kliplerle de bir hayli konuşuluyor.

  Alper & Caner Özyurtlu (AC Film) kardeşlerin yapımcılığında, Efe Hızır yönetmenliğinde çekilen ve 21 Kasım 2014 tarihinde vizyona girecek olan ‘Ümmü Sıbyan: Zifir’ filminin kapanış parçası olarak beyaz perdede duyacağınız ‘Takıntı’ya yine Caner Özyurtlu yönetmenliğinde klip çekildi. Klipte, hem filmden sahneler hem de Hayko Cepkin’in film ile paralel performansı yansıtılıyor.

  Filmin ve klibin yönetmeni Caner Özyurtlu, Hayko Cepkin ile ilgili görüşlerini şu şekilde ifade ediyor: “Albüm ilk çıktığında ‘Takıntı’yı dinler dinlemez Hayko'yu arayıp bu şarkıya klip çekmek istediğimi söyledim. Ama sonrasında bir türlü fırsat bulamadık. 'Ümmü Sıbyan: Zifir"i yaparken de ‘Takıntı’nın filmin ruhuna ne kadar uyduğunu düşündüm. Hayko'yu sete davet ettik, oyuncularımızla ve ekiple tanıştı. Ardından da flimin setinde klibi çektik."

  Müzikal alt yapısının yanı sıra sözleriyle de dikkat çeken ‘Takıntı’nın klibi tüm müzik kanallarında!

  Klibi izlemek için: http://www.youtube.com/watch?v=dvAXA3H67TA
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 comments:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Hayko Cepkin'in Takıntı'sı Film Müziği Oldu Rating: 5 Reviewed By: Editör
  Scroll to Top