728x90 AdSpace

 • Yeni Albüm

  26 Nisan 2015 Pazar

  34 Ayar'dan Yeni Albüm "Son Prova"


  Türk pop-rock müzik piyasasında enerjik ve samimi sahne performanslarıyla beğeni toplayan 34 AYAR grubunun ilk albümleri ‘Son Prova’ Nisan ayında müzik marketlerdeki yerini aldı. Ayrılığın son provasını anlattıklarıçıkış parçaları ile 34 AYAR, müzikseverlerin duygularına tercüman olacak.  Albümde biri akustik kayıt olmak üzere, tüm söz ve besteleri grup üyelerine ait 9 şarkı bulunuyor.
  Her ay İstanbul Monc Live’da sahne alan 34 AYAR, yeni albüm ile birlikte Bursa Uludağ Üniversitesi’nden başlayarak bir turneye çıkacak.


  Grup Üyeleri:
  Serdar Kale - 2004 yılından beri vokal yapıyor, çeşitli projelerde ve farklı tarzda müzik yapan gruplarda vokalist olarak yer aldı, 2009’dan beri 34 Ayar ile birlikte.

  Murat Kazak - 1999 yılından beri gitar çalıyor, çeşitli projelerde ve farklı tarzda müzik yapan gruplarda elektro gitar çaldı, 2009’dan beri 34 Ayar ile birlikte.

  Erman Eröztürk - 1995 yılından beri bas gitar çalıyor, çeşitli projelerde ve farklı tarzda müzik yapan gruplarda bas gitar çaldı, 2009’dan beri 34 Ayar ile birlikte.


  Ozan Kablan - 2005 yılından beri davul çalıyor, çeşitli projelerde ve farklı tarzda müzik yapan gruplarda davul çaldı, 2009’dan beri 34 Ayar ile birlikte.  Şarkı Listesi:


  Öteki

  Dön Geri

  İstemem

  Son Prova

  Kolay Sanmıştım

  Olmaz

  Senle Ben

  MOD ( Mutlu Ol Demem )

  Son Prova ( Akustik )
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 comments:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: 34 Ayar'dan Yeni Albüm "Son Prova" Rating: 5 Reviewed By: Editör
  Scroll to Top